Teisinis argumentas
Verslininkams, teisininkams ir ne tik...
Titulinis > Apie mus > Mes siūlome > Kontaktai > ...............................................................English > Russian

MES SIŪLOME

PASITIKRINK RIZIKĄ NEMOKAMAI! PASIRINK SAUGŲ ĮMONĖS PAVADINIMĄ!

Galima teigti, kad įmonė pradeda „gyvenimą“ sukūrus jos pavadinimą. Ne veltui asmenys turi galimybę pirma lakinai užsiregistruoti įmonės pavadinimą, o tik po to pradėti tvarkyti įmonės steigimo reikalus. Įmonės pavadinimu paprastai pasirenkamas skambus, prasmingas pavadinimas – juk pavadinimas bus neatsiejamas nuo visų įmonės veiklos aspektų pradedant kasdieniniais, vidiniais reikalais ir baigiant įmonės reklamavimu ir prekių ir paslaugų pristatymu klientams.

Tačiau renkantis įmonės pavadinimą dažnai padaroma viena esminė klaida: pavadinimas pasirenkamas nepatikrinus, ar kiti asmenys neturi ankstesnių teisių į tokį patį ar ankstesnį pavadinimą.

Visų pirma atkreiptinas dėmesys, kad Juridinių asmenų registras užregistruos bet kokį pavadinimą, jei visiškai tokio paties anksčiau niekas nėra registravęs. Tačiau jei Jūsų įmonės pavadinimas skirsis bent viena raide nuo anksčiau registruotų pavadinimų – jis bus užregistruotas. Manote, Juridinių asmenų registras registruos Jums pavadinimą pvz., „ACROPOLIS“? Atsakymas – taip! Tačiau „AKROPOLIS“, UAB lengvai galės pareikalauti pavadinimą pasikeisti bei prisiteisti patirtą žalą.  

Ne tik anksčiau registruoti juridiniai asmenys su panašiais pavadinimais, bet ir prekių ženklų, kitų ankstesnių teisių savininkai galės reikšti pretenzijas bei teisėtai reikalauti pasikeisti Jūsų įmonės pavadinimą. Galima situacija, kai visiškai pagrįstas pretenzijas reikš asmenys, pvz., iš Pietų Amerikos ar Tolimųjų Rytų valstybių, niekada net nebuvę Lietuvoje – ir įmonės pavadinimą teks pasikeisti! Blogiausia, kad reikalavimą pasikeisti pavadinimą Jūs galite gauti jau išleidus nemenkas lėšas įmonės vardo reklamai.

Ir taip yra dėl vienos priežasties – Juridinių asmenų registras netikrina kitų asmenų teisių į pavadinimą, kurį Jūs siekiate registruoti.

Mes Jums siūlome: nešvaistykite lėšų! Pasitikrinkite galimas rizikas prieš registruodami įmonės pavadinimą! Pas mus tai galite padaryti nemokamai!

Jei mūsų pasiūlymas Jus sudomino – prašome kreiptis, ir mes Jums pateiksime savo preliminarią išvadą dėl galimų rizikų registruojant Jūsų pasirinktą įmonės pavadinimą.

PASITIKRINK RIZIKĄ NEMOKAMAI! DOMENŲ VARDAI

Gegužės 29, 2008

Domeno vardas gali pažeisti kitų asmenų teises – tą mes žinome. Tačiau ar žinome, kad domeno vardo registracija gali pažeisti teises asmens, kuris gyvena ar veikia, pavyzdžiui, kad ir Pietų Afrikos Respublikoje ar Australijoje, ir Lietuvos nerastų net ir žemėlapyje? Ir šis asmuo visai nesunkiai galės pareikalauti, kad Jūsų domeno vardas būtų išregistruotas ar net perleistas jam!

Lietuvoje to dar nebuvo – mes siūlome nomakamai įvertinti Jūsų domeno vardo registracijos rizikingumą! Jums tereikia:

1) sugalvoti pageidaujamą domeno vardą ir

2) pateikti šį domeno vardą mūsų teisinei analizei.

Mes Jums pateiksime savo išvadą, kokia yra rizika gauti pretenzijas ar ieškinius iš kitų asmenų dėl Jūsų domeno vardo registracijos.

NERIZIKUOK! Sužinok galimas grėsmes dabar! Konfidencialumas garantuojamas!