Teisinis argumentas
Verslininkams, teisininkams ir ne tik...
Titulinis > Apie mus > Mes siūlome > Kontaktai > ...............................................................English > Russian

Kas yra Teisinis argumentas?

Tai yra kvalifikuotų ir diplomuotų teisininkų komanda, pasirengusių suteikti Jums profesionalią teisinę pagalbą ir svariausią Teisinį argumentą bet kokio pobūdžio ginčuose, įskaitant ir dėl:

- žemės, statybų, kito nekilnojamo turto pirkimo, pardavimo, paveldėjimo, nuosavybės teisių atkūrimo;

- prekių ženklų, išradimų, dizaino, autorių teisių ir kitos intelektinės nuosavybės registravimo, registracijos palaikymo ar perdavimo Lietuvoje ar užsienio valstybėse;

- visų rūšių įmonių steigimo, reorganizavimo, restruktūrizavimo ar likvidavimo;

- visų rūšių sutarčių sudarymo, keitimo, vykdymo;

- nesąžiningos konkurencijos.

Mes nuolat tobuliname savo kvalifikaciją analizuodami Lietuvos, Europos Sąjungos, kitų valstybių teisės aktus, teismų praktiką. Todėl mūsų Teisinis argumentas yra svariausias atstovaujant klientus ginčuose civiliniuose ir administraciniuose teismuose, arbitražo ir tarpininkavimo bei kitose institucijose tiek Lietuvoje, tiek ir kitose valstybėse.

Vien šiais metais teikėme teisines konsultacijas, teisinę informaciją bei teisinę pagalbą, įskaitant atstovavimą teismuose, LR Valstybiniame patentų biure, Vidaus rinkos harmonizavimo tarnyboje (OHIM) šimtams fizinių bei juridinių asmenų iš Lietuvos, Vokietijos, D. Britanijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Izraelio, Japonijos ir bei kitų pasaulio valstybių.

Jums reikia Teisinio argumento? Tuomet maloniai prašome kreiptis, ir mes Jums jį suteiksime.